|
"Als ik straks klaar ben met mijn ziekte, ga ik geld inzamelen voor het ziekenhuis. Voor een computer met internet verbinding en een magnetron."
Leukemiepatient Matthijs Kienhuis uit Geesteren heeft de strijd tegen de ziekte verloren.Maar de stichting Matthijs gisteren officieel opgericht, gaat haar doel verwezenlijken. (Bron: Tubantia 26 september 2003)
In navolging van internist Marco de Groot (zie krantenartikel) wil ik geld verzamelen voor stichting Matthijs.
Bij deze bedankt voor jullie inzet op mijn marathonprestatie op 12 oktober 2003 in Eindhoven ten bate van de stichting Matthijs.
Wat eigenlijk een rustweek voor mij had moeten worden werd toch een week met nodige inspanningen. Op het moment dat ik eigenlijk in bed had moeten liggen zat ik achter de PC ellenlange lijsten in te voeren en mailtjes te beantwoorden. Zo halverwege de week had ik er echter een nieuwe doelstelling bij, namelijk 500 Euro bij elkaar krijgen voor de Stichting Matthijs. Deze doelstelling heb ik dank zij jullie ruimschoots gehaald. Ik hoop dat mijn volgende doelstelling, het lopen van de marathon onder de 3 uur ook wordt verwezenlijkt. (ondanks het slaapgebrek en heen en weer sjouwen bij de inzameling).
Ook wil ik Herman Holterman, Erwin de Kovel en Ben Kotterink nog bedanken voor hun actieve bijdrage aan deze actie.
Ik hoop dat de stichting Matthijs nog veel geld gaat inzamelen met andere acties. Je ziet wat er in een week mogelijk is.
Het rekeningnummer van stichting Matthijs is : 132104474
Andere actieleden veel succes, Marcel Vlutters
Er is 388 keer ingezet.
Voor de Stichting Matthijs is dit een bedrag van 727,50 Euro.
Er is 100,00 Euro gesponsord door een bedrijf in Losser dat me veel succes wenst in de marathon.
VIASYS Healthcare Nederland wenst mij als longfunctieassistent veel succes en sponsort een bedrag van 100 Euro.
Het met deze actie opgeleverde bedrag voor stichting Matthijs is 927,50 Euro.
Zijn er vragen of opmerkingen stuur dan een mail naar m.c.vlutters@hccnet.nl
Deelname gesloten.
Netto tijd is de door de chip geregistreerde nettotijd en wordt gemeten vanaf startlijn tot Finish. Deze kan soms afwijken van een tijd die in een uitslagenlijst komt te staan. Ik zal de tijd op deze bladzijde bekend maken. Beste Deelnemers,
Mijn Marathon zit er weer op. Helaas moet ik de deelnemers die het vertrouwen in mij hadden dat ik onder de 3 uur zou komen teleurstellen. Na een voortvarende start ging het eigenlijk prima tot ongeveer kilometer 37. Op dat moment lag een tijd onder de 3 uur nog steeds binnen bereik. Toen kwam de man met de hamer naast me lopen om enkele plaagstootjes uit te delen. Bij kilometer 39 sloeg hij echter genadeloos toe en kreeg ik een sterke pijn in mijn bovenbenen. Hardlopen was hierdoor plotseling niet meer mogelijk waardoor ik aan het wandelen kwam. Het lukte me niet deze wandeling te doorbreken vanwege de pijn. Al wandelend ben ik dus richting finish gegaan en dit resulteerde in een voor mij wat teleurstellende tijd van 3:15:11 netto.
Hiermee is dus meteen de winnaar van de eindtijdvoorspelling bekend.
Dit is Ton Scheuten van LAAC Twente. Ik feliciteer Ton met de prijs.
Ondanks de teleurstelling over mijn tijd zal deze Marathon van Eindhoven toch een goed gevoel bij mij achterlaten vanwege de bijdrage die ik hiermee heb kunnen leveren aan stichting Matthijs.
Mensen bedankt!
Marcel Vlutters
|